Бүгін университет ректоры, профессор Мұхаммад аш-Шаххат «БІЛІМ-TIMES» журналының жетекшісі Еркінбек Серікбай мырзаны қабылдады. Мәртебелі мейман Нұр-Мүбарак университетінің басшысы, мысырлық ғалым Мұхаммед аш-Шаххатқа арнайы алғыс айта келген. Себебі Еркінбек Серікбай өзі жетекшілік ететін «БІЛІМ-TIMES» журналының мұқабасы мен алғашқы бетіне жарияланған ғалым басшының сұхбаты өте маңызды да мәйекті шыққанына ерекше тоқталды.

РЕКТОР, ПРОФЕССОР МҰХАММАД АШ-ШАХХАТ «БІЛІМ-TIMES» ЖУРНАЛЫНА СҰХБАТ БЕРДІ

Көлемді сұхбат Нұр-Мүбарак университетінің тыныс-тіршілігімен қатар БҰҰ деңгейінде назарға алынып отырған білім беру жүйесіндегі жаһандық дағдарыс, одан шығу жолдары, сәт сайын жаңалықтар мен өзгеріске ұшырап отырған ақпарат заманында білім саласын жиі оңтайландыруға, студенттердің экономикалық тұрғыдан осал топтары үшін білім алудың тікелей және жанама шығындарын өтеу жолдары секілді заман тудырған түйткілдер төңірегінде өрбіген. Сондай-ақ ғылыми зерттеулер мен жобалардың жайы, университетте олардың қамтылу салалары, алдағы 8-10 жылға межеленген мақсаттар туралы да сауалдарға жауап берілген. Сүбелі сұхбат жасауға ұйытқы болған НМУ Ғылым және инновация департаментінің директоры PhD доктор Ықтияр Палтөреге де арнайы алғыс айтылды.

Ректор, профессор Мұхаммад аш-Шаххат білім-ғылымға ерекше жанашырлық жасап, Республикалық деңгейде ғылыми-әдістемелік педагогикалық журнал жұмысын жүргізіп отырған Еркінбек Серікбайға деген алғысын айтып, еңбегіне табыс тіледі. Білім мен ғылым қашанда қоғамды өркениетке жетелейтіән қозғаушы күш болып қала беретінін атап өтті. Сондықтан университет жанынан ғылыми журнал шығару мәселесі де сөз болды.