ИСЛАМ БАНКИНГІ ҚАЗАҚСТАНДА НЕЛІКТЕН КЕНЖЕ ҚАЛУДА?

НМУ ФУТБОЛ КОМАНДАСЫ ЖОҒАРЫ ЛИГАҒА ЖОЛДАМА АЛДЫ

Нұр-Мүбарак университетінің оқытушылары мен қызметкерлері, студенттерінен құрылған футбол командасы үш айдан бері Алматы қалалық престиждік футбол лигасында бақ сынап келген болатын. Лигаға қала бойынша түрлі компаниялар мен мекемелерден 18 команда қатысты. Үш ай бойы тартысты өткен теңбіл доп жарысының ақтық сынында үздік үш команда анықталды. Нәтижесінде, Нұр-Мүбарак университетінің командасы шалымдылықпен үшінші орынға ие болды. Қуанышты жаңалықпен бөліскен команда капитаны Серік Бердібеков:

• Қалалық лигаға қатысу тәжірибемізде алғаш рет. Негізгі мақсат – университеттің ұжымдық бірлігін арттырып, салауатты өмір салтын насихаттау. Сондықтан бізде жеңіске жетуге қатысты ой қалыс болған еді. Соған қарамастан, командамыз белсенділікпен жеңімпаздар қатарына енді. Бұл біз үшін күтпеген жағдай десек те, ынтамызды еселеген жеңіс болды. Бізге қолдау көрсеткен университет басшылығы мен барлық қолдаушыларға алғысымызды білдіреміз. Алдағы уақытта бұдан да белсенді болуға тырысамыз.

Сондай-ақ 17 ойында 22 гол салған НМУ командасының белді мүшесі Данияр Мейірбеков лиганың «Үздік сұрмергені» атанып, арнайы марапатпен қанжығасы майланды. Жоғары лигаға жолдама алған жеңімпаздар қатарындағы НМУ футбол командасы енді әлдеқайда тәжірибелі мықты клубтармен бәсекелесетіні анық. Сондықтан салауатты өмір салтының насихатымен қатар намысқа тырысуға тура келмек.