НМУ ПРОРЕКТОРЫ PhD ДОКТОР ҚАЙРАТ ҚҰРМАНБАЕВ ЕАР УАҚЫПТАР МИНИСТРІМЕН КЕЗДЕСТІ

Мысыр елінің астанасы Каир қаласында іссапарда жүрген Нұр-Мүбарак университетінің проректоры, PhD доктор Қайрат Құрманбаев Египет Араб Республикасының Уақыптар министрі Мұхаммед Мұхтар Жұманың қабылдауында болды. Жылы жүздесу барысында Нұр-Мүбарак университетінің тыныс-тіршілігі мен болашақ жоспарлары жайлы жан-жақты сөз болды. Сондай-ақ проректор Қайрат Құрманбаев мысырлық министрге араб тілінен қазақшаға аударылып, жарық көрген «Шариғат мақсаттары», «Сүннетті дұрыс түсіну жолдары» атты кітаптарын табыстады. ЕАР Уақыптар министрі, профессор Мұхтар Жұма да өз кезегінде жаңадан жарық көрген еңбектерін сыйға тартты. Әрі алдағы қыркүйектің 09-10 күндері Каир қаласында өтетін халықаралық конференцияға арнайы шақыртуын табыстаған. Бұл жайлы НМУ проректоры, доктор Қайрат Құрманбаев әлеуметтік желілердегі парақшасында бөлісіп: «Министр Мұхтар Жұманың университетті дамыту жолындағы жұмысымызды оң бағалап, ақыл-кеңесімен ары қарай жемісті жұмыс жасаумызға шабыттандырды»,-деп келелі кездесу жайлы жылы ілтипатын білдірген.

Естеріңізге салсақ, Нұр-Мүбарак университетінің басшылық өкілдері Мысыр астанасы Каир қаласында Бейбарыс Сұлтанның 800 жылдық мерейтойына орай «әз-Заһир Бейбарыс» тарихи мешітінің қайта жөндеуден өтіп, ашылу салтанаты мен халықаралық конференцияға қатысқан болатын.