Нұр-Мүбарак университетінің ректоры, профессор Мұхаммад аш-Шаххат пен кеңесшісі Рахымжан Әкімбеков Ақтөбедегі университеттің Дайындық курсына арнайы ат басын тіреді.

НМУ РЕКТОРЫ, ПРОФЕССОР МҰХАММАД АШ-ШАХХАТ АҚТӨБЕ ОБЛЫСЫНА ІССАПАРМЕН БАРДЫ

Зиярат жасаушы делегацияда ҚМДБ-ның өкіл имамы Серікжан Еншібайұлы да болды. Негізгі мақсат, орталықтың тыныс-тіршілігінен хабардар болып, ұстаздар мен шәкірттермен пікірлесу, әрі Мысыр елінен арнайы келген ғалым ұстаз PhD доктор Мұхаммад Махмуд Абдульалды таныстыру. Нұр-Мүбарак университетіне түсу үшін 9 ай бойы арнайы бағдарламамен талапкерлер даярлайтын Ақтөбедегі бұл орталық 2019 жылы ашылған болатын. Ал өткен жылы желтоқсан айында ер балаларға арналған 3 қабаттан оқу ғимараты пайдалануға берілген. 48 шәкіртке арналған жалпы көлемі 735,84 шаршы метр. Бұл дайындық курсынан осы кезге дейін тәлім алған 50-ден астам түлек университеттің студенті атанғанын айта кетейік.

Алматыдан ат терлетіп келген ғалымдармен дайындық курс шәкірттері арнайы кездесіп, насихатын тыңдады. Ректор, профессор Мұхаммад аш-Шаххат білім жолындағы жауапкершілік пен дін маманы болудың ерекшеліктеріне тоқталды. Шәкірттерге оқу жылын жемісті аяқтап, университеттің студенті атанып, болашақта елдің білікті де білімді азаматы болуға тілегін білдіріп, батасын берді. Шәкірттер де көкейлеріндегі сауалдарын қойып, жауаптарын алды.