Бүгін Нұр-Мүбарак университетінде алғашқы курс студенттеріне арналған арнайы салтанатты шара өтті.

НҰР-МҮБАРАК УНИВЕРСИТЕТІНІҢ АЛҒАШҚЫ КУРС СТУДЕНТТЕРІН ҚАБЫЛДАУ САЛТАНАТЫ ӨТТІ

Мысыр елінің астанасы Каир қаласында іссапарда жүрген Нұр-Мүбарак университетінің проректоры, PhD доктор ҚайрБиыл 856 білім алушы университетке түскен болатын, яғни 817 бакалавр, 31 магистрант, 8 докторант еліміздегі жалғыз ислами білім ордасында білім алу мүмкіндігіне ие болды. Студент қатарына қабылдауға арналған «Qosh keldin, Student» салтанатты шарасы қасиетті Құран аятымен басталып, ректор, профессор Мұхаммад аш-Шаххат құттықтау сөз сөйледі:

Сіздер білім талап етушісіздер. Өздеріңіздей білімді сүйгендердің дәрежесін Алла Тағала көтеріп қоятындығы Құран Кәрімде ерекше айтылған. Сондықтан білім алып, дінге, Отанға қызмет етуді негізгі мақсат етіп, білім жолында ешқашан жалықпаңыздар, – деп білім иелерінің артықшылықтарын айтып, жастарды жігерлендіріп қойды. Білім жолына түскен алғашқы қадамдарымен құттықтап, сәттілік тіледі.

Ал проректор, доктор Қайрат Құрманбаев университеттің ерекшелігі мен артықшылығын айта келе, студенттерді білім алудағы уақытты бағалауға шақырды. Мысыр мен Түркиядан келген 20-дан аса шетелдік ғалымдар білім беретін еліміздегі бірегей білім ордасында оқу, дін маманы болудың жауапкершілігі мен болашақ мүмкіндіктері жайлы айта келе, білім иелерінің өзгелерден артықшылығы жайлы насихатымен жастарды ынталандыра түсті. Сондай-ақ проректор кеңесшісі Ерлан Надиршин университеттегі комплаенс-қызметін түсіндіріп өтті. Жемқорлыққа қарсы кез келген сәтте сенім телефонына хабар беруге болатынын әрі құпиялылық сақталатынын де атап өтті.

Университет ұжымы жас білім талапкерлеріне студенттік әлемге аттаған алғашқы қадамдарымен құттықтап, ақыл-кеңестері мен жылы лебіздерін арнады.