6D021500 – Исламтану мамандығы бойынша философия докторы (PhD) ғылыми дәрежесін алу үшін дайындаған Мамбетбаев Қайрат Жолдыбайұлының «Ханафи мазхабындағы хадистерді қабылдау өлшемдері және оның фиқһи тармақтарға әсері» тақырыбындағы диссертациясын қорғауы туралы ақпарат.

Диссертация Нұр-Мүбарак Египет ислам мәдениеті университеті, исламтану кафедрасында орындалған.

Қорғау қазақ тілінде өтеді.

Рецензенттер:

1. Абжалов Султанмурат Утешович – философия ғылымдарының кандидаты, Қожа Ахмет Яссауи атындағы қазақ-түрік халықаралық университеті, Дінтану кафедрасының доценті, мамандығы – 09.00.13.
  2. Сейітбеков Смаил Сүйерқұлұлы – философия ғылымдарының кандидаты, Қазақстан мұсылмандары діни басқармасы Маңғыстау облысы бойынша өкіл имамы, мамандығы – 09.00.13.

Ғылыми кеңесшілер:

1. Филология ғылымдарының докторы, профессор, Р.Б.Сүлейменов атындағы шығыстану иститутының директоры Ә.Б.Дербісәлиев;
  2. PhD докторы, Ержиес университетінің профессоры Юунус Апайдын (Кайсері қ., Түркия Республикасы).

Қорғау 2017 жылы 17 қаңтар сағат 15.00-да Нұр-Мүбарак Египет ислам мәдениеті университеті жанындағы исламтану бойынша диссертациялық кеңесінде өтеді. Мекен-жайы: 050016, Алматы қаласы, Нұр-Мүбарак Египет ислам мәдениеті  университеті, әл-Фараби даңғ., 73,  № 307 аудитория

Басылым күні: 14.12.2016